2013-02-14 18:02

ĮSPĖJAMASIS KELIO ŽENKLAS - Valentino diena

Į komentarus

K.K.Šiaulytis. 2013

K.K.Šiaulytis. 2013

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (4)

  • Balsių miške, Verkių regioniniame parke ketvirtadienį atsirado kelio ženklas su širdies formos simboliu, po kuriuo buvo galima išvysti ir anglišką užrašą „aš tave myliu“. Ženklas su širdele atsidūrė vietoj greičio ribojimo simbolio.

  • Žuvusios kelyje varlės - praradimas ne vien gamtai. Kai kurie kelio ruožai, kur varliagyvių migracija ypač intensyvi ir daugybę jų sutraiško automobiliai, gali tapti skaudžių eismo nelaimių priežastimi, kai nukenčia žmonės. Dar ne Lietuvoje, bet kai kuriose užsienio valstybėse nustatyta atvejų, kai avarija įvyko dėl slidžios dangos, susidariusios suvažinėjus daug varlių. Prieš porą metų Graikijoje dėl tūkstančių varlių migracijos net teko uždaryti greitkelį. Tokių saugumo priemonių buvo imtasi po to, kai trys automobiliai nulėkė nuo kelio jų vairuotojams mėginant išvengti varlių aukų.

  • Šiame straipsnyje neišgirsite intriguojančios mados namų gyvavimo istorijos. Nerasite ir dramatiško kelio populiarumo link užuominų. Visa tai, ką girdėsite - tai „Bottega Veneta“ tobula kokybė, solidi spalvų paletė, na ir žinoma – pintos odos aksesuarai.

  • „Europoje tik mūsų šalyje ir Estijoje nėra nei lengvųjų automobilių mokesčio už nuvažiuotus kilometrus, nei metinio automobilio mokesčio. Latviai pastarąjį įvedė dar 2010 metais. Tiesa, keliams nukrinta tik trupiniai. Ar važiuotum į Baltarusiją, ar į Lenkiją, ar dar toliau – beveik visur už važiavimą automagistralėmis tenka mokėti. Čia kaip parduotuvėje: kas gauna naudą, tas ir moka. Aš irgi ramiai mokėčiau už naudojimąsi automagistrale, net ir važiuodamas lengvuoju automobiliu, tačiau norėčiau būti užtikrintas, kad visi sumokėti mokesčiai atiteks kelionės saugumui užtikrinti, laiko ir degalų sąnaudoms sutaupyti, eismo srautui organizuoti ir keliui išsaugoti”, - neslepia Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktorius Skirmantas Skrinskas.

Rašyk komentarą