2013-01-13 15:15

PUIKI ŽIEMA. Medžiotojas

Į komentarus

K.K.Šiaulytis. 2013

K.K.Šiaulytis. 2013

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (3)

  • Visiems kaip pavyzdys ir kaip tinkamas medžioklės pakaitalas atrodo gyvosios gamtos fotografija. Galiu į tai pažiūrėti objektyviai todėl, kad užsiimu tiek viena, tiek kita veikla. Pasakysiu atvirai, nežinau, kas atlieka didesnį aplinkosauginį darbą – aš, fotoaparatu medžiojantis bent dešimtkart dažniau negu šautuvu, ar mano draugas – aktyvus medžiotojas, puikiai pažįstantis gamtą ir medžiojantis taip, kaip reikalinga ir, be abejo, tiktai taip, kaip to reikalauja įstatymai. Mano padaryta nuotrauka, matyt, turi tam tikrą edukacinę vertę, tačiau jei tai nuotraukai padaryti praleidau daugybę valandų atsargių, o juo labiau retų gyvūnų buveinėse, maitinimosi ir rujos ar tuoktuvių vietose, tuomet ar ta vertė atperka tokį trikdymą? Klausimas retorinis. Jo tikslas – tik pasakyti, kad nėra vien juoda ar vien balta. Kiekviena veikla turi ir neigiamą, ir teigiamą puses, tad norint būti objektyviam reikia sugebėti jas matyti ir tinkamai įvertinti.

  • Žiema grįžo. Dalis paukščių jau patys nebegali sau susirasti lesalo, tad laikas ir vėl padėti sparnuočiams. Trumpas atšilimo laikotarpis buvo puiki proga pasiruošti lesyklėlę, kad grįžus šalčiams sparnuoti giesmininkai džiugintų ir jūsų namus. GRYNAS.lt skelbia fotokonkursą ir prašo savo skaitytojų siųsti savo lesyklėlių nuotraukas.

  • „Trofėjų parodą planuojame surengti po respublikinės vertinimo komisijos apžiūros, greičiausiai birželio pirmoj pusėj, Biržų regioninio parko direkcijos patalpose. Joje numatoma pristatyti ne tik praeito sezono bet ir keleto pastarųjų metų pačius geriausius trofėjus, kaip įrodymą, kad medžiotojas į mišką skuba ne tik dėl žvėrienos,“ – sakė LMŽD Biržų skyriaus pirmininkas Kostas Galvelė.

Rašyk komentarą